26 Ocak 2021 Salı

2020-2021 Eğitim-Öğretim Yılı Öğrenci Oryantasyon Eğitimi Programı

07 Ekim 2020 Çarşamba 14:30 tarihinde eklendi | 532 defa okundu
Değerli Öğrenciler,
 
2020-2021 Eğitim-Öğretim Yılı üniversitemize yeni kayıt olan öğrencilerimiz ile bölüm öğretim elemanları arasında gerçekleştirilecek oryantasyon programı oluşturulmuştur. Oryantasyon toplantıları Öğrenci Bilgi Sistemi üzerinden canlı öğretim platformu ile yapılacaktır. Öğrenciler  OBS üzerinden öğrenci numarası ve şifresi ile giriş yaptıktan sonra anasayfadaki "Oryantasyon/Danışmanlık Toplantısına Katıl" tıklayarak toplantıya katılabileceklerdir.
 
ORYANTASYON/DANIŞMANLIK TOPLANTILARI ÖĞRETİM ELEMANLARI TARAFINDAN TOPLANTI TARİHİNDE BAŞLATILACAK OLUP ÖĞRENCİLERİMİZ ÖĞRENCİ NUMARASI VE ŞİFRESİ İLE CANLI TOPLANTIYA KATILABİLECEKTİR.
 
 
 
ISUBÜ Adobe Connect Uzaktan Öğretim sistemine obs üzerinden giriş ağlayabilirsiniz. Oryantasyon/Danışmanlık Toplantısına Katıl linkini tıkladığınızda açılan Adobe Connect giriş ekranında Kayıtlı Kullanıcı seçeneğini tıklayarak Öğrenci Numaranız ve Obs şifenizle giriş yapın. Sisteme girişte hata olması halinde obs giriş ekranındaki Adobe Connect Şifremi Değiştir seçeneğini kullanarak şifrenizi değiştirebilirsiniz.