06 Haziran 2020 Cumartesi

Okul Yönetimimiz Mezuniyet Öncesi Dereceye Giren Öğrencilerimize ve Bölüm Temsilcilerine Ödül Töreni Düzenledi

19 Haziran 2019 Çarşamba 17:05 tarihinde eklendi | 289 defa okundu

2018-2019 eğitim öğretim yılında mezuniyet öncesi dereceye giren öğrencilerimize ve bölüm temsilcilerine okul yönetimi tarafından bir teşekkür programı düzenlendi.

Okul müdürümüz Doç.Dr. Mehmet Çabuk'un açılış konuşmalarıyla başlayan törende, mezuniyet öncesi dereceye girerek okul birincisi olan İnşaat Teknolojisi Programı öğrencilerimizden Ethemcan Pehlivan'a, okul ikincisi olan Sağlık Kurumları İşletmeciliği Programı öğrencilerimizden Melike Zübeyde Yeşildağ'a ve okul üçüncüsü olan yine Sağlık Kurumları İşletmeciliği Programı öğrencisi Şükran Çetin'e teşekkür belgeleri takdim edildi.

Ayrıca törende, iki yıldır özveri ile çalışarak bölüm temsilciliği yapan, Sağlık Kurumları İşletmeciliği Programı temsilcileri; Mehtap Bolaylı, Semih Kahraman ve Ergün Dağlı'ya, Optisyenlik Programı temsilcisi Şevval Örgün'e, Lojistik Programı temsilcisi İsmail Girgin'e ve İnşaat Teknolojisi Programı temsilcisi Dilek Timur'a teşekkür belgeleri takdim edildi.

Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Senirkent Meslek Yüksekokulu yönetimi, akademik ve idari personeli olarak bizler de başta dereceye giren öğrencilerimiz olmak üzere mezun olan tüm öğrencilerimize ve okulumuz için katkı veren tüm bölüm temsilcilerimize teşekkür eder, başarılarla dolu bir yaşam geçirmelerini temenni ederiz.