05 Haziran 2020 Cuma

Yüksekokulumuzda "Duygusal Zeka İle Liderlik" Konferansı

07 Mart 2019 Perşembe 18:34 tarihinde eklendi | 625 defa okundu

Hüseyin MERVİŞ'in konuşmacı olarak davet edildiği ve 13 Mart Çarşamba günü saat 13:00'de Yüksekokulumuzda düzenlenecek olan "DUYGUSAL ZEKA İLE LİDERLİK" konferansına tüm akademik/idari personelimiz ve öğrencilerimiz davetlidir.

Hüseyin MERVİŞ Kimdir?

1969 Yılında İstanbul da doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini İstanbul’da tamamladı. 1993 yılında Uludağ Üniversitesi Balıkesir Mühendislik Fakültesi Makine Mühendisliği bölümünden mezun oldu.

Askerlik görevini bitirdikten sonra çeşitli kuruluşlarda satış bölümlerinde yönetici olarak çalıştı, son olarak 1999 yılında Viessmann Isı Teknikleri Ticaret A.Ş. İstanbul bölge de göreve başladı. 2005 yılında görevine Antalya Bölge Müdürü olarak devam etti. 2015 yılında eğitim ve danışmanlık sektöründe hizmet vermek adına ayrıldı ve kendi şirketini kurdu, halen kendi işine devam etmektedir. 

2006 yılından beri üniversiteler - liseler - meslek odaları ve firmalarda teknik ve kişisel gelişim konularında eğitimlere devam etmekte olup; Yönetim Becerileri Geliştirme , Satış Teknikleri , Başarılı Firma Yönetimi , Kurumsal Eğitimler, Zaman Yönetimi , Kişisel Gelişim ve Yaşam Koçluğu eğitimleri, Bilinçaltı, Kuantum, Eğitimcinin Eğitimi v.b vermektedir. 

Kendisine ait olan “Bir Tuğla da Bizden”  adlı Sosyal Sorumluluk projesi kapsamında 2006 yılından beri üniversite ve lise öğrencilerine ücretsiz kişisel gelişim eğitimleri vermektedir. 

Aynı zamanda kurumlara yönetim , organizasyon ve satış konularında danışmanlık hizmeti vermektedir. 

Koçluk, danışmanlık, hipnoz, temel psikoloji, eğitimcilik , Tübitak Mentörlük v.b. eğitimleri almıştır. 

Brussels Capital Üniversity’de Psikoloji eğitimi almaktadır. 

Hüseyin Merviş Koçluk ve Kişisel Gelişim Akademisinin sahibidir.